PLATBY ŠKOLNÉHO A STRAVNÉHO.

Stravné a školné se platí převodem na účet školy 2000769329/0800 pod VS, který zadává na začátku docházky dítěte do MŠ vedoucí školní kuchyně. Školné i stravné má svůj samostatný VS. Platby nelze slučovat.

Platby musí být poukázány na BÚ školy nejpozději do 15. dne v měsíci.

Stravné

Stravné je hrazeno zálohově na daný měsíc. V následujícím měsíci se provádí vyúčtování stravného podle docházky dítěte.

Přihlášku ke stravování vyplňují rodiče při přijímacím řízení.

Omluvit ze stravování lze dítě nejpozději do 8:00 hod. téhož dne telefonicky. Jestliže není řádně omluveno, stravné se mu první neomluvený den započítává.

Pokud nepřítomnost dítěte nebyla dopředu známá, mohou si zákonní zástupci za první den nepřítomnosti dítěte vyzvednout ve školní jídelně do 11:15 hodin oběd, na který by mělo dítě za tento den nárok. Ostatní jídla lze za tento den odebrat, pouze pokud to umožňují hygienické normy. Je nutné se předem domluvit ve školní kuchyni.

Dítě, které jde po obědě domů a je přihlášeno k celodennímu stravování, dostává odpolední svačinu s sebou.

Dítěti, které chodí stabilně po obědě domů, se odpolední svačina nezapočítává.

Výše stravného pro děti    od 3–6 let      6–7 let

Přesnídávka:                        9,- Kč        10,- Kč

Oběd:                                 18,- Kč       19,- Kč

Odpolední svačina:               6,- Kč        7,- Kč

Stravovací režim dětí v průběhu vzdělávání.

9:10 –   9:30   podávání dopolední přesnídávky

12:00 – 13:00 oběd

14:30 – 14:45 podávání odpolední svačiny

Kromě jídel připravuje školní kuchyně i tekutiny, které děti během svého pobytu v mateřské škole konzumují v rámci pitného režimu. Ve třídách jsou celodenně k dispozici nápoje (čaj, voda, šťáva).

Školné

Výše školného je 700 Kč za měsíc. Děti, které plní povinné předškolní vzdělávání, školné neplatí.

Školné za dítě, které je přijato do MŠ, musí být uhrazeno vždy, i v době jeho nemoci či omluvené dlouhodobé nepřítomnosti. Výše školného není závislá ani na délce docházky do MŠ (polodenní, celodenní atd.).

V případě, že rodiče školné opakovaně, po urgencích neuhradí, lze dítě z docházky do MŠ vyřadit.

NON-STOP Domain Scanning

FireWall is ON

AntiMalware is ON

• Sobota 26. května 2018
  • Svátek má Filip
  • Zítra má svátek Valdemar
The location could not be found.